Silvermat Etiket

Ordu Silvermat Etiket | Ordu Silvermat Etiket Fiyatları | Ordu Silvermat Etiket Özellikleri | Ordu Silvermat Etiket Yazıcı | Ordu Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Ordu Silver Mat Etiket | Ordu Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Ordu silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir ordu etiket türüdür. Genellikle kitap ve ordu barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Ordu silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun ordu etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan ordu silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Ordu silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Ordu silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Ordu silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Ordu silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Ordu silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Ordu etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Ordu silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ordu silvermat etiket, ordu termal etiket, ordu silver mat etiketler, ordu mat etiketler, ordu silver mat etiket fiyatları, ordu etiket fiyatları, ordu şeffaf etiket fiyatları, ordu silver mat barkod etiketi, ordu barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner