Ordu Eko Termal Etiket

Ordu Eko Termal Etiket | Ordu Eko Termal Etiket Fiyatları | Ordu Eko Termal Kağıt | Ordu Termal Etiketler | Ordu Eco Termal Etiket Nedir | Ordu Top Termal Etiket | Ordu Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Ordu eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Ordu eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için ordu etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu ordu etiket en ordu ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Ordu eko termal etiket fiyatları ve ordu eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan ordu eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Ordu eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Ordu termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Ordu ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Ordu etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ordu termal etiket, ordu etiket ordu, ordu boş etiketordu eco etiket, ordu etiket fiyatları, ordu eko termal etiket, ordu etiket, ordu eco termal etiket fiyatları, ordu sıra numarası etiketi, ordu ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner