Ordu Lamine Termal Etiket

Ordu Lamine Termal Etiket | Ordu Lamine Termal Etiket Fiyatları | Ordu Lamine Termal Etiket Nedir | Ordu Lamine Termal Barkod Etiketi | Ordu Termal Etiketler | Ordu Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Ordu lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Ordu lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Ordu lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Ordu lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen ordu etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda ordu termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer ordu etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan ordu lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Ordu termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Ordu lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Ordu etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Ordu lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Ordu lamine termal etiket nedir? Lamine ordu termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel ordu lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ordu lamine etiket, ordu termal etiket, ordu top etiket, ordu ribonsuz baskı, ordu baskılı etiket, ordu renkli termal etiket, ordu lamine termal barkod etiketi, ordu kuşe etiket, ordu termal etiket boyutları, ordu boş etiket, ordu termal etiket fiyatları, ordu lamine etiketler, ordu eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner