CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Ordu Baskılı Peçete

Ordu Baskılı Peçete | Ordu Baskılı Peçete Fiyat | Ordu Baskılı Peçete İmalatçıları | Ordu Baskılı Peçete Makinası Fiyatları | Ordu Amblemli Peçeteler | Ordu Baskılı Peçete Fiyatları | Ordu Peçete Baskı | Ordu Baskılı Peçete

baskili pecete

Otel, cafe, restaurant vb. mekanlarda mutlaka bulunması gereken ordu peçeteler mekanınıza özgü tasarım basılarak üretim yapılabilmektedir. Peçetenin ön ve arka yüzü olmak üzere her iki tarafına basım yapılmaktadır. Ordu Garson katlama peçete olarak da bilinen bu peçetelerde farklı farklı ebatlar mevcut olduğu için ordu baskılı peçete fiyatları peçetenin ebatına göre değişmektedir. Ordu baskılı peçeteler % 100 saf selülozdan üretilmektedir.

Ordu flesko baskı boyaları ile yüksek kalitede baskı sonuçları alınmaktadır. Kaliteli üretim olduğu için sağlığa zararlı bir etkisi bulunmamaktadır. Peçetelere istediğiniz grafik çalışmasını ve şirket logonuzu bastırabilirsiniz. Müşterilerimizin isteğine göre kağıt seçimi de bulunmaktadır. Bu peçeteler servislerinizin yanında şık bir görünüm yaratırken aynı zamanda müşterilerinizin aklında kaliteli mekan anlayışına sahip olursunuz. Mekanınıza özel ordu askılı peçete siparişi için bizimle iletişime geçin.

Örnekler:

Siparişlerin yanında bulunması gereken ordu peçeteler firmanıza özel baskılı peçeteler sipariş edebilirsiniz. Ordu baskılı peçeteler servislerin yanında şıklığı sağlarken aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı oluşturur. Ordu baskılı peçete imalatçıları basılacak tasarımı istediğiniz adette basarak paketlemesini yaparlar. Ordu amblemli peçeteler kalite izleminin yanında bir nevi reklam yapmanızı da sağlamış olurlar. Ordu baskılı peçete fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ordu baskılı peçete hakkında detaylı bilgi için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ordu baskılı peçete, ordu baskılı peçete fiyat, ordu baskılı peçete imalatçıları, ordu baskılı peçete yapan firmalar, ordu baskılı peçete fiyatları, ordu baskılı peçeteler, ordu flesko baskı, ordu garson katlama peçete, ordu baskılı peçete siparişi, ordu logolu peçete, ordu amblemli peçeteler.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner