CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Ordu Baskılı Ambalaj Kağıdı

Ordu Baskılı Ambalaj Kağıdı | Firma Ordu Baskılı Ambalaj Kağıtları | Ordu Baskılı Ambalaj Malzemeleri | Ambalaj Ürünleri| Ordu Ambalaj Kağıdı Fiyatları | Ordu Baskılı Kağıt | Ordu Baskılı Paket Ambalaj Kağıdı | Ordu Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Baskili Ambalaj Kagidi

Ordu baskılı ambalaj kağıtları restoran vb. işletmelerin sattıkları ürünleri paketleyip müşterilerine sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Basım yapılan kağıdın kaliteli olması gereklidir. Ordu ambalaj kağıtlar flekso tekniği ile baskı yapılmaktadır. İlk basımda bobin olarak basılan kağıtlar daha sonralarda müşterilerimizin isteğine göre bölünmektedir.

Ordu ambalaj kağıt çeşitleri beyaz sülfit, naturel sülfit, kraft, şamua kraft, yağlı kağıt, 1. hamurdur. 4 renk ordu flesko basım uygulanan ambalaj kağıtları iş yerlerinizin tanıtımı ve pratik kullanım özelliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerimizdendir.

 

 

 

Örnekler:

Bir çok gıda sektöründe çalışan ve gıdaların paketlenmesini sağlayan ordu ambalaj kağıtları tanıtımınızı yapmanız logonuzun adınızın veya adres bilgileriniizn daha fazla akılda kalmasını sağlamak için kullanılabilmektedir. Ordu baskılı ambalaj kağıdı da üretim yapan firmamız kaliteli ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. Ordu ambalaj kağıdı baskı yapan çalışanlarımız işlerini en güzel ve temiz bir şekilde yapmaktadırlar. Ordu baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarını öğrenmek için ambalaj kağıdı isteklerinize göre firma ordu baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarında size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. Tüm ordu ambalaj kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Ordu baskılı ambalaj kağıdı, ordu baskılı ambalaj kağıdı fiyatları, ordu baskılı ambalaj kağıdı, ordu ambalaj kağıdı, firma ordu baskılı ambalaj kağıdı, ordu askılı paket ambalaj kağıdı, ordu askılı kese kağıdı, ordu ülfit kağıt, ordu ambalaj kağıdı satın al, kraft ordu ambalaj kağıdı fiyatlarıordu ambalaj kağıdı baskı, ordu ambalaj kağıdı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner