Ordu Polietilen Opak Etiket

Ordu Polietilen Opak Etiket | Ordu Opak Pe Polietilen Etiket | Ordu Opak Polietilen Etiket | Ordu Opak Etiket | Ordu Opak Etiket Fiyatları | Ordu Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Ordu

polietilen opak etiket

Ordu Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Ordu opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Ordu opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta ordu opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir ordu etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Ordu opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Ordu polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız ordu barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Ordu polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve ordu opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ordu polietilen etiket, ordu polietilen opak etiket, ordu opak etiket fiyatları, ordu opak etiket, ordu opak polietilen (pe) etiket, ordu sembol etiket, ordu polietilen pe etiket, ordu opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner