Ordu Chromolux Etiket

Ordu Chromolux Etiket | Ordu Chromolux Etiket Nedir | Ordu Chromolux Etiket Fiyatları | Ordu Chromolux Etiket Baskı | Ordu Kromolüks Etiket | Ordu Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Ordu Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Ordu chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Ordu chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan ordu chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan ordu kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı ordu chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Ordu chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Ordu chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve ordu kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Ordu choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Ordu choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel ordu etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ordu etiket, ordu etiket fiyatları, ordu barkod etiket fiyatları, ordu baskılı etiket fiyatları, ordu barkod, ordu rulo etiket fiyatları, ordu barkod fiyatları, ordu rulo etiket, ordu yapışkanlı etiket, ordu barkod sistemi, ordu barkod okuyucu, ordu barkod okuyucu fiyatları, ordu koli etiketi, ordu tekstil etiketi, ordu saten etiket, ordu metal etiket, ordu mat pp etiket, ordu mat pe etiket, ordu etiket baskı, ordu mat polietilen etiket, ordu lazer etiket, ordu boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner