CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Ordu  Baskılı Pizza Kutusu

Ordu Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Ordu Pizza Kutuları | Ordu Pizza Kutusu Fiyatları | Ordu Pizza Kutusu | Ordu Pizza Kutusu İmalat | Ordu Pizza Kutusu Ölçüleri | Ordu Pizza Kutusu Fiyatları | Ordu Baskısız Pizza Kutusu | Ordu Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, ordu baklava kutusu, ordu lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Ordu baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Ordu baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Ordu baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Ordu baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Ordu baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Ordu pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Ordu pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Ordu askılı pizza kutusu fiyatları ile ordu pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Ordu baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla ordu baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ordu baskılı pizza kutusu, ordu pizza kutuları, ordu basklı kutular, ordu baskılı pizza kutusu fiyatları, ordu pizza kutusu fiyatları, ordu pizza kutusu imalatı, ordu pizza kutusu, ordu baskılı pizza kutusu satışı, ordu baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner