CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Ordu Baskılı Pasta Kutusu

Ordu Baskılı Pasta Kutuları | Ordu Pasta Kutusu | Ordu Pasta Kutusu Fiyatları | Ordu Baskısız Pasta Kutusu | Ordu Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Ordu Pasta Kutusu Baskılı | Ordu Pasta Kutusu Siparişi | Ordu Baskılı Kutu | Ordu Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Ordu pasta kutusu, ordu baklava kutusu, ordu pizza kutusu, ordu lahmacun kutusu, ordu pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Ordu baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Ordu baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Ordu baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı ordu pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Ordu baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Ordu Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Ordu baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için ordu pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel ordu pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ordu baskılı pasta kutusu, ordu baskılı pasta kutusu fiyatları, ordu pasta kutuları, ordu pasta kutusu fiyatları, ordu pasta kutusu imalatı, ordu baskılı pasta kutusu ve fiyatı, ordu ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner