CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Ordu  Baskılı Pide Kutusu

Ordu   Baskılı Pide Kutusu | Ordu   Pide Kutusu Fiyatları |Ordu Pide Kutusu  |Ordu Pide Kutusu Ölçüleri | Ordu Pide Kutusu İmalatı | Ordu  Hazır Pide Kutusu | Ordu Pide Ve Lahmacun Kutusu | Ordu Pide Kutuları | Ordu Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, ordu baklava kutusu, pizza kutusu,ordu lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Ordu baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Ordu baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Ordu baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Ordu baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Ordu pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı ordu pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Ordu baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Ordu pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Ordu baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için ordu pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel ordu pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ordu baskılı pide kutusu, ordu pide kutusu fiyatları, ordu pide kutusu imalatı, ordu pide kutusu , ordu baskılı pide kutusu fiyatları, ordu baskılı ambalajlar, ordu pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner