Ordu Mat Polipropilen Etiket

Ordu Mat Polipropilen Etiket | Ordu Pp Etiket | Ordu Mat Etiket | Ordu Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Ordu Polipropilen Ürünler | Ordu Sembol Barkod Etiket | Ordu Mat Pp Etiket | Ordu Barkod Sistemleri | Ordu Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Ordu mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Ordu polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Ordu pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Ordu mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Ordu at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Ordu mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Ordu mat pp etiket ordu opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ordu mat etiket, ordu opak pp, ordu mat ppordu boş etiket, ordu termal etiket fiyatları, ordu şeffaf pp, ordu mat polipropilen, ordu etiket, etiket ordu, ribon ordu, karekod okuyucu ordu, polipropilen, ordu polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner